Export      
  Data: 20/03/2015            
    ELEVI CLASA PREGATITOARE 2015,ETAPA I FAZA I    
               
  Prenume Nume Denumire școală PJ Valid Admis Etapa  
1 ALEXIA BEATRICE  JEBELEAN SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
2 MĂDĂLINA   MUREŞAN SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
3 MARIA CRISTINA  FARCAS SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
4 BIANCA MARIA  OGODESCU SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
5 ANA MAYRA  GORDUNA SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
6 NATALIA ALESSIA  BOICU SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
7 ALEXANDRA IASMINA  BARBULESCU SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
8 STEFAN RAZVAN  VASILE SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
9 CRISTIANA ANEMONA  STANCU SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
10 SARA MARIA  FEHER SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
11 EMINE   BAIERAM SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
12 ALESSIA ANAMARIA  PANDURU SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
13 ANDREI RARES  GALCA SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
14 ELENA DARIA  DINESCU SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
15 RADU   DINESCU SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
16 ADINA MARIA  LAPUŞCĂ SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
17 LAVINIA NICOLETA  PETROVICI SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
18 IOANA   DAMIAN SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
19 DARIA   CIOTIR SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
20 LARISA IASMINA  SUSCA SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
21 MATEI-SILVIU   RADU SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
22 MAYA-VERONICA   PÁLFI SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
23 ALEXANDRU GRIGORE  OPREA SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
24 LUCAS DAN  CIUI SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
25 DIANA MARIA  BORȘA SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
26 VLAD MARIAN  CRACIUN BUSUIOC SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
27 BEATRICE ANA-MARIA  CIONTEA SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
28 RĂZVAN CRISTIAN  BUJNITA SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
29 IANA ALEXANDRA  BOAMBĂ SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
30 CĂTĂLIN ANDREI  VIMAN SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
31 DAVID ALEXANDRU  BOLBOS SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
32 ANA MONICA  CLOSCA SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
33 FREYA ALEXANDRA  PETCU SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
34 BEATRICE ELENA  POPA SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
35 ANDREI CRISTIAN  BAGU SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
36 DRĂGAN   MARICOV SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
37 DANIEL   SIRBU SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
38 BRIANA MARIA  CRETU SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
39 MATEI   MURĂRESCU SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
40 ALEXANDRU CONSTANTIN  BÎZNU SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
41 ANDREEA DENISA  LAZAR SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
42 CASIAN LUCA  VESELIN SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
43 RAREȘ GABRIEL  BRILL SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
44 ALEXANDRU ROBERT  DACICA SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
45 IOANA CRISTINA  BĂRBOS SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
46 DENISA RAMONA  LIVADARIU SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
47 JIVA NIKOLAS  TEODOROVICI SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
48 LARISA ANDREEA  PREDA SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
49 DARIUS NICON  LUCA SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
50 FLORIN ANDREI  COSTIN SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
51 SARA MARIA  ARNAUTU SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
52 ROBERT ADRIAN  BĂLAN SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
53 MARIA   PANI SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
54 DAVID IOAN  PORFIR SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
55 PAVEL DORIAN  VLAD SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza I  
               
    ELEVI CLASA PREGATITOARE ETAPA I FAZA A a II-a    
1 MARIA   MESESAN SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza II  
2 ALEXANDRU SAMUEL  MOT SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza II  
3 BIANCA   MISTREANU SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza II  
4 EDUARD REMUS  HIZO SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza II  
5 FLAVIAN CASIAN  GIORGEV SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza II  
6 DANIEL ALIN  ZEITHAMMEL SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza II  
7 CATALINA   JUJEA SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza II  
8 TUDOR FLORIAN  REMESCU SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza II  
9 RALUCA   CIOSICI SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza II  
10 DENISA BIANCA  DOMINTE LIGNER SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza II  
11 DEAN COSMIN  LAICHICI SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza II  
12 OANA MIRUNA  MOLDOVAN SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza II  
13 BEATRICE IASMINA  GODO SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza II  
14 DARIA SILVIA  TARNICERIU SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza II  
15 DENIS ŞTEFAN  BAICU SC.GIM. NR.13 TIMISOARA Da Da Etapa I - Faza II  
               
  DIRECTOR,   SECRETAR,        
  PROF.SIRBU SORINA ANA IOVANESCU GABRIELA