REZULTATE OBTINUTE LA OLIMPIADE SI CONCURSURI 2015-2016

1

Postolache Alexandru

 

Premiul Special

”LiveMuseArt” - 26-28 februarie 2016 - ARAD

Concursul Internațional de Muzică și Teatru

Marian Suvergel

1

Barsan Diana

7 a

participare

Olimpiada matematica

Local

Buzatu Gabriel

2

Mosteanu Alexandra

7 a

participare

Olimpiada matematica

Local

Buzatu Gabriel

3

Pert Radu

7 a

participare

Olimpiada matematica

local

Buzatu Gabriel

4

Jula Rares

7 a

participare

Olimpiada matematica

local

Buzatu Gabriel

5

Barsan Diana

7 a

Premiul 2

Valeriu Alaci Junior matematica

interjudetean

Buzatu Gabriel

6

Mosteanu Alexandra

7 a

participare

Valeriu Alaci Junior matematica

interjudetean

Buzatu Gabriel

7

Pert Radu

7 a

participare

Valeriu Alaci Junior matematica

interjudetean

Buzatu Gabriel

8

Jula Rares

7 a

participare

Valeriu Alaci Junior matematica

interjudetean

Buzatu Gabriel

9

Barsan Diana

7 a

participare

LuminaMath matematica

national

Buzatu Gabriel

1.

 

2.

 

3.

 

4.

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

BOICU

ALEXANDRA

 

SZIVERY SERENA

 

RECE MĂLINA

GANGU ROXANA

PAVEL INGRID SAVA DENISA

JUNE SOLOMON, NEAGU DENISA, POTRA EDUARD INDRIEȘ RAUL

VIB

 

VIIIC

 

IIIC

III B

 

I

 

III

 

I

II

III

Mentiune

Concurs de creație literar- religioasă

Olimpiada de Religie

 

,, Bucuria Nașterii Domnului în suflet de copil,,

Judetean

 

Judetean

 

Local

Prof. Crisciu Dorina

1

CODREANU DIANA

BALATCHI ANA

NUELEANU VALENTINA

VIII

MENTIUNE

Concursul de Cultura Generala Alter Ego 2015-2016 editia a IX-a

JUDETEAN

IEZAN

1

BÂRSAN DIANA

VIIA

78 P

Olimpiada de lb romana

LOCAL

Iovanel V

3

MOŞTEANU ALEXANDRA

VIIA

78P

Olimpiada de lb romana

LOCAL

Iovanel V

14

\Sirca Dariana

VII A

76p

Olimpiada de lb romana

local

Iovanel V

1

Brujan Alexandru

Rusanda Cristiana

Birsan Diana

A VII-a

Premiul al III-lea

Alter Ego

Judetean-faza pe scoala

Lazar Mariana

 

2

Brujan Alexandru

Rusanda Cristiana

Birsan Diana

A VII-a

Premiul I

Alter Ego

Judetean-faza judeteana

Lazar Mariana

3

Rusu Diana

Toth David

Fudulache Alex

Lupu Karla

A VII-a

Mentiune

“Cu viata mea apar viata”

Judetean-faza judeteana

Lazar Mariana

1.

Echipa Handball baieti

VIII A, B,C

Locul I

Olimpiada GIMNAZIILOR

judetean

Morosan Elena

2.

Echipa Handball baieti

VIII A, B,C

Locul I

Olimpiada GIMNAZIILOR

interregional

Morosan Elena

3.

Echipa baschet fete

VIIA,B, C

VIIIA, C

LOCUL III

Olimpiada GIMNAZIILOR

judetean

Morosan Elena

1.

 

 

2

 

 

3.

 

 

4.

 

DRAGUT FRANCESCA

 

DRAGUT FRANCESCA

 

IANCU RARES

 

 

IANCU RARES

VIII A

 

 

VIII A

 

 

VIIIA

 

 

VIIIA

I

 

 

II

 

 

MENTIUNE

 

 

MENTIUNE

ION SLAVICI- CLASICUL MORALIST

 

CONCURS DE CREATIE LITERARA GEORGE TUTOVEANU

CONCURS DE CREATIE LITERARA GEORGE TUTOVEANU

IOAN SLAVICI- CLASICUL MORALIST

JUDETEAN

 

 

REGIONAL

 

 

REGIONAL

 

 

JUDETEAN

RUSU VATRIS

 

RUSU VATRIS

 

RUSU

VATRIS

 

RUSU

VATRIS

1

Drăguţ Francesca

VIII A

Premiul II

“Chimia şi calculatorul…altfel”

interregional

Todor M.

2

Mancaş Alina

VIII B

Premiul III

“Chimia şi calculatorul…altfel”

interregional

Todor M.

3

Jula A. Perţ R. Moşteanu A.

VIIA

Premiul II

Alter Ego

interregional

Todor M.

1.

Pert Radu

VII A

Locul I

Cangurul Lingvist Lb. Germana

National

Iorgoaia Liane

2.

Jula Rares

VII A

Locul I

Cangurul Lingvist Lb. Germana

National

Iorgoaia Liane

3.

Brujan Alexandru

VII B

Locul I

Cangurul Lingvist Lb. Germana

National

Iorgoaia Liane

4.

Brujan Alexandru

VII B

Mentiune

Olimpiada lb. germana

Judetean

Iorgoaia Liane

5.

Pascalau Sorina

VIII C

Mentiune

Olimpiada lb. germana

Judetean

Iorgoaia Liane

6.

ECHIPAJE

(4)

 

V-VIII

Mentiune

Cupa DHS 2016

National- etapa Judetean

Iorgoaia Liane

7.

ECHIPAJ:

Dragomir Teodor

Ailincai Eduard

 

V C

 

VIII A

 

Locul II

Educatie rutiera- Educatie pentru viata

National- etapa Judetean

Iorgoaia Liane

 

1

BÂRSAN DIANA

VIIA

80 P

PUBLIC SPEAKING

LOCAL

Bordinc A

2

FIZEDEAN ANNA

VIIA

60P

PUBLIC SPEAKING

LOCAL

 

3

MOŞTEANU ALEXANDRA

VIIA

85P

PUBLIC SPEAKING

LOCAL

 

4

PERŢ RADU

VIIA

80P

PUBLIC SPEAKING

LOCAL

 

5

FIZEDEAN ANNA

VIIA

PREMIUL III. 9,325P

ENGLISH MADE FUN . OLIMPIADA

LOCAL

 

6

BOICU ALEXANDRA

VIB

MENTIUNE

ONCE UPON A TIME

JUDETEAN

 

7

KOKSIS DENIS

VA

PREMIUL II

ONCE UPON A TIME

JUDETEAN

 

8

GROZAVU AMALIA

IVC

MENTIUNE

ONCE UPON A TIME

JUDETEAN

 

9

IOVANOVICI GORAN

IV C

PREMIUL III

ONCE UPON A TIME

JUDETEAN

 

10

CIPLEU CLAUDIA

IV C

PREMIUL II

ONCE UPON A TIME

JUDETEAN

 

11

PARDOŞ FLAVIA

VC

PREMIUL II

IN ASTEPTAREA LUI MOS NICOLAE

NATIONAL CAER 2015- POZ 1105

 

12

SZAKAL MONIKA

VC

PREMIUL I

IN ASTEPTAREA LUI MOS NICOLAE

NATIONAL CAER 2015- POZ 1105

 

13

LUPU KARLA- BARBĂ CĂTĂLIN

VIIB

PREMIUL III

IN ASTEPTAREA LUI MOS NICOLAE

NATIONAL CAER 2015- POZ 1105

 

14

CAPLEA FABIAN, CRETU ALEXANDRU, SUBA BEATRICE, MICLAU RALUCA, HODOR LUANA, ISTRATUC PAULA, SURUGIU SARA, TABARCIA ALEXIA, ENEA BIANCA, TIUTIUC STEFANIA, STANCIU CARLA, BOICU ALEXANDRA, MNOISA BOGDAN, MOISA BIANCA, NENCIU MONICA, BARSAN DIANA, NOJE TIMEEA, MOSTEANU ALEXANDRA

IV-VII

PARTICIPARE

THE PROJECT COMPETITION 2016-MYTHS AND LEGENDS- OXFORD

INTERNATIONAL

 

15

BARSAN DIANA

SIRCA DARIANA

VII

I

ENGLISH MY LOVE

NATIONAL

 

16

STANCIU CARLA, ZEGLEANU ANDREI. CRETU ALEXANDRU, ENEA BIANCA

V-VI

II

ENGLISH My LOVE

NATIONAL

 

17

Varga Iris, Pardos Flavia, Szakal Monika

IV / V

?????

Nu sunt venite diplomele

De veghe la capataiul planetei

National CAER

 

18

Gaceu Alexandra, Varga Iris

IV

?????

Nu sunt venite diplomele

Daca noi am fi Planeta Albastra~!

National CAER

 

1.

 

 

2.

 

3.

TIUTUC ȘTEFANIA

 

JEBELEANU RĂZVAN

MIREA MIHAELA

a VI-a B

 

 

a VI-a A

 

a VI-a A

 

7,20

 

 

7,00

 

7,00

Concursul Național de biologie ”Emil Palade”

 

Concursul Național de biologie ”Emil Palade”

Concursul Național de biologie ”Emil Palade”

Local

 

 

Local

 

 

Local

DUROI DANIELA

 

DUROI DANIELA

DUROI DANIELA

 

1.

 

 

2.

3.

 

4.

SZIVERY SERENA

 

 

RECE MALINA

SIRBU CAIUS

 

LADARIU PAUL

a VIII-a C

 

 

a III-a C

a III-a C

 

a III-a A

Locul  II

 

Locul I

    NATIONAL

 

 

Locul II

 

OLIMPIADA DE LB. LATINA

 

ENGLISH, MY LOVE

 

 

ENGLISH, MY LOVE

JUDETEAN

 

 

NATIONAL

 

 

NATIONL

RUSU DANA

 

RUSU DANA

 

RUSU DANA

1.

CHEIVAN DIANA

VI-A

Mentiune

“Bum!!!”

judetean

Darastean Magda

2.

TOLCSER ERIKA

VIII-A

Mentiune

 “Emotia si sunetul primaverii”

judetean

Darastean Magda

3.

CHEIVAN DIANA

VI-A

Premiul special

“Emotia si sunetul primaverii”

judetean

Darastean Magda

4.

TELIBAN DENISA

VII-B

Premiul I

“Timisoara in culori”

(pictura)

international

Darastean Magda

5.

CHEIVAN DIANA

VI-A

Mentiune

“Timisoara in culori”

(pictura)

international

Darastean Magda

 

Rece Sabina

VIII

PREMIUL I

PREMIUL I

PUBLIC SPEAKING

PUBLIC SPEAKING

LOCAL

JUDETEAN

ROBU A.

 

Bradescu Maria

VI

PREMIUL II

PREMIUL I National

PUBLIC SPEAKING

Eurojunior

LOCAL

 

 

 

Gheju Bogdan

VII

PREMIUL III

ENGLISH MADE FUN

LOCAL

 

 

Iancu Rareș

VIII

PREMIUL II

ENGLISH MADE Fun

Judetean

 

 

Balamoti Alexia

VIII

MENTIUNE

ENGLISH MADE fun

JUDETEAN

 

 

Marinica Denis

VI

PREMIUL I NATIONAL

EUROJUNIOR

 

 

 

Triponescu Andreea

VIII

PREMIUL I NATIONAL

EUROJUNIOR

 

 

 

ŞCOALA GIMNAZIALǍ NR.13

STR.MUSICESCU NR.14

TIMISOARA TEL./FAX 0256-218777

e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

NR. 2557  data 20.07.2016

 

TABEL NOMINAL CU ADMITEREA PE LICEE A ELEVILOR CLASEI A VIII-A

AN SCOLAR  2015 – 2016

 

Nr. Crt.

Liceul

Numele elevului

1

LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL

DRĂGUŢ  L. FRANCESCA ANTONIA

IANCU T. RARES CRISTIAN

BALAMOTI M. ALEXIA SANZIANA

2

LICEUL TEORETIC C.D. LOGA

RECE G. SABINA MARIA

NUELEANU M. VALENTINA

GHISE F. LAURA DIANA

SUHARU M. ROXANA IONELA

IOSIF D. PATRICIA DANIELA

IVAN D. CRISTIANA STEFANIA

3

LICEUL PEDAGOGIC CARMEN  SYLVA

PESCAR D. ANDREI ROBERT

BRAINA MIREA L. MARIA CARINA

PETREANU C.SARAH MONICA

LUTSCH M. EDWARD MICHAEL

BALATCHI N. SVETLANA ANA MARIA

4

COLEGIUL NATIONAL BANATEAN

CODREANU C. DIANA FLORINA

TRIPONESCU I. ANDREEA IOANA

SZIVERY A. SERENA ANTONIA

PASCALAU I. SORINA GABRIELA

MOCANU A. ANDREEA

PALEU M. RAMONA NICOLETA

CHIRLEJAN R. VANESSA CRISTIANA

5

LICEUL TEORETI W. SHAKESPEARE

MILITARU M. MARIUS

OPRITESCU E. ANDREEA

FILIP  M. NICKOLAS DANIEL

CLEJ F. FLORIN

6

COLEGIUL NATIONAL ANA ASLAN

PORFIR D. DAMARIS RUT

TOLCSER N. ERIKA

MLEZIVA I. PATRICIA IANA

SOFRONIA C. ELENA BIANCA

7

LICEUL TEORETIC J. L. CALDERON

BORDEANU B. SERGIU ALEXANDRU

IRIZA VOINEA M. SERGIU RAZVAN

DAVID I. ROBERTO SEBASTIAN

MIXICI T. DAIANA CARLA

 

8

COLEGIUL ECONOMIC F. S. NITTI

BUDA R. JESSICA

GERA E. EDUARD ALEXANDRU

CHERLIA I. ANDREI RAZVAN

BUCATARIU C. RADU CRISTIAN

VITAN I. ANDREI GABRIEL

ASLAU D. PATRICIA ALEXANDRA

CORNEA D. GRATIAN DANIEL

9

LICEUL TEORETIC VLAD TEPES

CIORTAN N. NICOLA CLAUDIA

POPA A. FLORIN IULIAN

KNORR D. BEATRICE BIANCA

OBRISTE V. VALERIU ALEXANDRU

KARA M. RODI

10

LICEUL TEOLOGIC BAPTIST

FINTINARU F. ADRIAN CRISTIAN

11

COLEGIUL TEHNIC HENRY COANDA

MILOSAVLEVICI V. DEIAN CRISTIAN

PERESCU I. ANDREI

FUTO I BRITTA EMOKE

SAUCA L. LUCIAN ALEXANDRU

CATANA L. DARIUS ANDREI

12

LICEUL TEORETIC D. VONIGA GIROC

NEHEZ E. ROLAND EMERIC

13

COLEGIUL TEHNIC E. UNGUREANU

CURELEA E. VLAD ALIN

MANCAS C. ANDREEA ALINA

TAKACS A. CATALIN ALEXANDRU

ECSEDI T. TIBOR ANDRAS

ALDESCU I. ION ALEXANDRU

PASARICA M. MIHAELA ANDREEA

14

COLEGIUL TEHNIC ION I. C. BRATIANU

STOIAN C. ROMINA FLORICA

OPRIS F. IOANA SNEJANA

TOPLICIANU D. DENIS

15

COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC                  REGELE FERDINAND I

SZABO S. PATRICK STEFAN

BEGHEAN S. PAUL ANDREI

16

COLEGIUL TEHNIC ELECTROTIMIS

PREALA I. BEATRICE NICOLETA

BOGZA V. IASMINA ESTERA

17

LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,,BANATUL”

AILINCAI EDUARD STEFAN

ROMINU DARIUS ROMIN

URSULEANU MARCO MAXIMILIAN

18

LICEUL DE ARTE PLASTICE

KARDOS MATE PETER

19

SCOALA PROFESIONALA  ,,ASTRA “ARAD

ALBU IOAN DENIS

 

 

 

DIRECTOR,

PROF.SIRBU SORINA ANA

 

 

 

 

 

 

 

Description: Descriere: Descriere: logo MECTSŞCOALA GIMNAZIALǍ NR.13

STR.MUSICESCU NR.14

TIMISOARA TEL./FAX 0256-218777

e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Nr. 2476 din 07.07.2016

 

                            IERARHIA MEDIILOR DE ADMITERE PE JUDET

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozitie Ierarhie scoala

Pozitie Ierarhie judet

Candidat

Scoala

Media admitere

Media evaluare nationala

Media V-VIII

Nota/ Media lb. rom.

Nota/ Media matem

57

2427

AILINCĂI C EDUARD ŞTEFAN

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

6,72

6,15

8,44

6,65

5,65

71

4040

ALBU I IOAN DENIS

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

4,33

3,52

6,76

4,05

3,00

59

2550

ALDESCU I ION ALEXANDRU

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

6,55

6,37

7,12

6,25

6,50

42

1613

ASLĂU D PATRICIA ALEXANDRA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

7,79

7,27

9,38

6,75

7,80

6

231

BALAMOTI M ALEXIA SÂNZIANA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

9,48

9,32

9,99

9,35

9,30

15

437

BALATCHI N SVETLANA ANA MARIA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

9,19

8,95

9,93

8,40

9,50

67

3331

BEGHEAN S PAUL ANDREI

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

5,51

4,82

7,61

4,65

5,00

70

3847

BOGZA V IASMINA ESTERA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

4,70

3,80

7,41

5,10

2,50

23

685

BORDEANU B SERGIU ALEXANDRU

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

8,88

8,65

9,57

8,70

8,60

26

739

BRAINA MIREA L MARIA CARINA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

8,81

8,50

9,77

9,45

7,55

37

1282

BUCĂTARIU C RADU CRISTIAN

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

8,20

7,85

9,25

7,40

8,30

33

1114

BUDA R JESSICA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

8,39

8,02

9,51

7,85

8,20

60

2699

CĂTANĂ L DARIUS ANDREI

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

6,37

5,67

8,50

5,90

5,45

36

1266

CHERLIA I ANDREI RĂZVAN

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

8,22

7,75

9,65

8,30

7,20

32

1030

CHIRLEJAN R VANESSA CRISTIANA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

8,47

8,12

9,52

8,20

8,05

35

1252

CIORTAN N NICOLA CLAUDIA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

8,23

8,10

8,62

8,30

7,90

29

961

CLEJ F FLORIN

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

8,55

8,20

9,60

8,20

8,20

4

152

CODREANU C DIANA FLORINA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

9,61

9,50

9,96

9,00

10,00

44

1682

CORNEA D GRAŢIAN DANIEL

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

7,71

7,20

9,25

7,55

6,85

53

2149

CURELEA E VLAD ALIN

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

7,08

6,70

8,22

7,10

6,30

31

1020

DAVID I ROBERTO SEBASTIAN

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

8,48

8,15

9,50

7,90

8,40

1

43

DRĂGUŢ L FRANCESCA ANTONIA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

9,82

9,77

9,97

9,80

9,75

56

2307

ECSEDI T TIBOR ANDRAS

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

6,86

6,42

8,21

6,40

6,45

24

693

FILIP M NICKOLAS DANIEL

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

8,87

8,77

9,20

9,10

8,45

39

1320

FÎNTÎNARU F ADRIAN CRISTIAN

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

8,15

8,07

8,42

7,70

8,45

51

1993

FUTO I BRIGITTA EMOKE

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

7,28

6,67

9,11

8,00

5,35

34

1134

GERA E EDUARD ALEXANDRU

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

8,36

8,40

8,27

7,95

8,85

7

344

GHIŞE F LAURA DIANA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

9,30

9,25

9,48

9,00

9,50

2

46

IANCU T RAREŞ CRISTIAN

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

9,81

9,77

9,93

10,00

9,55

11

382

IOSIF D PATRICIA DANIELA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

9,26

9,15

9,62

9,65

8,65

28

866

IRIZA VOINEA M SERGIU RĂZVAN

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

8,66

8,47

9,25

8,15

8,80

12

398

IVAN D CRISTIANA ŞTEFANIA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

9,24

9,07

9,78

9,10

9,05

47

1789

KARA M RODI

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

7,56

7,02

9,19

7,15

6,90

63

2894

KARDOS MATE E PETER

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

6,11

5,47

8,05

5,75

5,20

45

1755

KNORR D BEATRICE BIANCA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

7,61

7,07

9,26

7,80

6,35

13

403

LUTSCH M EDWARD MICHAEL

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

9,23

9,07

9,74

9,40

8,75

54

2235

MANCAŞ C ANDREEA ALINA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

6,97

6,27

9,08

6,75

5,80

14

427

MILITARU M MARIUS

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

9,20

9,12

9,45

8,25

10,00

48

1801

MILOSAVLEVICI V DEIAN CRISTIAN

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

7,53

7,22

8,48

7,35

7,10

41

1578

MIXICI T DAIANA CARLA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

7,83

7,35

9,27

7,75

6,95

27

818

MLEZIVA I PATRICIA IANA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

8,72

8,35

9,85

9,15

7,55

20

498

MOCANU A ANDREEA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

9,11

8,95

9,61

9,15

8,75

50

1958

NEACŞU G EMILIA CRISTINA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

7,32

6,85

8,74

7,00

6,70

52

2132

NEHEZ E ROLAND EMERIC

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

7,10

6,72

8,26

6,85

6,60

5

164

NUELEANU M VALENTINA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

9,59

9,47

9,95

9,55

9,40

46

1778

OBRIŞTE V VALERIU ALEXANDRU

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

7,57

7,15

8,85

6,75

7,55

65

3157

OPRIŞ F IOANA SNEJANA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

5,75

5,00

8,01

5,00

5,00

18

490

OPRIŢESCU E ANDREEA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

9,12

8,92

9,74

8,70

9,15

25

717

PALEU M RAMONA NICOLETA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

8,84

8,70

9,26

9,00

8,40

61

2709

PĂSĂRICĂ M MIHAELA ANDREEA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

6,36

5,75

8,21

7,35

4,15

19

491

PAŞCALĂU I SORINA GABRIELA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

9,12

8,90

9,81

9,40

8,40

49

1939

PERESCU I ANDREI

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

7,34

7,02

8,31

5,70

8,35

8

345

PESCAR D ANDREI ROBERT

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

9,30

9,20

9,63

9,30

9,10

10

357

PETREANU C SARAH MONICA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

9,29

9,12

9,80

9,60

8,65

43

1659

POPA A FLORIN IULIAN

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

7,74

7,22

9,30

7,15

7,30

21

523

PORFIR D DAMARIS RUT

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

9,07

8,95

9,43

9,55

8,35

69

3736

PREALA I BEATRICE NICOLETA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

4,86

4,00

7,46

5,00

3,00

3

62

RECE G SABINA MARIA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

9,77

9,70

9,99

9,90

9,50

62

2810

ROMÎNU N DARIUS ROMIN

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

6,22

5,45

8,55

5,80

5,10

58

2450

SAUCA L LUCIAN ALEXANDRU

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

6,69

6,15

8,31

5,60

6,70

30

991

SOFRONIA C ELENA BIANCA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

8,52

8,22

9,42

8,65

7,80

64

2900

STOIAN C ROMINA FLORICA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

6,10

5,27

8,61

5,00

5,55

9

348

SUHARU M ROXANA IONELA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

9,30

9,10

9,93

10,00

8,20

66

3233

SZABO Ş PATRICK ŞTEFAN

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

5,64

4,92

7,81

5,35

4,50

17

449

SZIVERY A SERENA ANTONIA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

9,17

8,97

9,80

9,50

8,45

55

2240

TAKACS A CĂTĂLIN ALEXANDRU

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

6,96

6,70

7,75

6,10

7,30

22

618

TOLCSER N ERIKA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

8,97

8,70

9,79

9,40

8,00

68

3364

TOPLICEANU D DENIS

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

5,47

4,72

7,75

5,60

3,85

16

446

TRIPONESCU I ANDREEA IOANA

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

9,17

9,00

9,71

9,70

8,30

40

1543

URSULEANU S MARCO MAXIMILIAN NICOLAE

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

7,87

7,45

9,16

8,40

6,50

38

1293

VIŢAN I ANDREI GABRIEL

SCOALA GIMNAZIALA NR.13 MUN.TIMISOARA

8,19

7,75

9,52

9,00

6,50

 

 

 

DIRECTOR,

PROF.SIRBU SORINA ANA

 

ŞCOALA GIMNAZIALǍ NR.13                                     

STR.MUSICESCU NR.14

TIMISOARA TEL./FAX 0256-218777

e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

NR.  640  data 01.03.2016

                        

Tabel rezultate Simulare Evaluare Nationala clasa a VIII-a, an scolar 2015-2016

 

Nr.

Nume

Simulare  Limba romana

Simulare Matematica

 Medii

1

IANCU RAREȘ

9.70

8.95

9.33

2

RECE SABINA

9.00

8.90

8.95

3

CODREANU DIANA

8.10

8.85

8.48

4

DRĂGUŢ FRANCESCA

9.00

8.80

8.90

5

MILITARU MARIUS

5.95

8.30

7.13

6

MLEZIVA PATRICIA

7.90

8.30

8.10

7

NUELEANU VALENTINA

8.25

8.00

8.13

8

BALAMOTI ALEXIA

9.50

7.90

8.70

9

BALAŢCHI SVETLANA

8.95

7.85

8.40

10

GHIŞE LAURA

7.90

7.80

7.85

11

OPRIŢESCU ANDREEA

6.70

7.80

7.25

12

PAŞCALĂU SORINA

8.20

7.80

8.00

13

CHERLIA RĂZVAN

5.65

7.80

6.73

14

IVAN CRISTIANA

8.45

7.75

8.10

15

BORDEANU SERGIU

7.95

7.70

7.83

16

LUTSCH EDWARD

7.00

7.60

7.30

17

PESCAR ANDREI

7.75

7.50

7.63

18

VIŢAN ANDREI

7.25

7.25

7.25

19

SUHARU ROXANA

8.90

7.20

8.05

20

IRIZA VOINEA SERGIU

4.05

7.20

5.63

21

TRIPONESCU ANDREEA

7.75

7.10

7.43

22

POPA FLORIN

6.10

7.00

6.55

23

PORFIR DAMARIS

9.20

6.70

7.95

24

SZIVERY SERENA

7.55

6.65

7.10

25

PETREANU SARAH

8.30

6.65

7.48

26

IOSIF PATRICIA

7.90

6.60

7.25

27

BRAINA  CARINA

8.25

6.55

7.40

28

BUDA JESSICA

6.50

6.50

6.50

29

DAVID ROBERTO

6.00

6.50

6.25

30

FILIP NICKOLAS

6.20

6.50

6.35

31

TOLCSER ERIKA

8.30

6.45

7.38

32

GERA  ALEXANDRU

6.40

6.10

6.25

33

CHIRLEJAN VANESSA

6.40

6.00

6.20

34

PERESCU  ANDREI

4.80

6.00

5.40

35

CORNEA GRAŢIAN

5.30

5.90

5.60

36

PALEU RAMONA

6.70

5.75

6.23

37

FÎNTÎNARU ADRIAN

5.10

5.70

5.40

38

MIXICI CARLA

7.00

5.50

6.25

39

BUCĂTARIU RADU

6.75

5.45

6.10

40

CLEJ FLORIN

6.00

5.30

5.65

41

URSULEANU MARCO

9.10

5.30

7.20

42

NEHEZ ROLAND

5.50

5.10

5.30

43

MOCANU ANDREEA

6.85

5.00

5.93

44

ASLĂU PATRICIA

5.30

5.00

5.15

45

CIORTAN  CLAUDIA

7.60

4.80

6.20

46

KNORR BEATRICE

6.30

4.70

5.50

47

MANCAŞ  ALINA

5.25

4.70

4.98

48

MILOSAVLEVICI DEIAN

7.25

4.55

5.90

49

NEACȘU EMILIA

5.30

4.50

4.90

50

OBRIȘTE ALEX

4.40

4.30

4.35

51

TAKACS CĂTĂLIN

5.20

4.25

4.73

52

CURELEA VLAD

4.50

4.10

4.30

53

FUTO BRIGITTA

5.35

4.10

4.73

54

CĂTANĂ DARIUS

5.10

3.90

4.50

55

ECSEDI TIBOR

4.20

3.70

3.95

56

SAUCA LUCIAN

5.50

3.70

4.60

57

KARDOS  PETER

4.15

3.60

3.88

58

STOIAN ROMINA

5.45

3.55

4.50

59

SOFRONIA ELENA

7.75

3.50

5.63

60

KARA RODI

4.25

3.50

3.88

61

ROMÎNU DARIUS

5.10

3.30

4.20

62

SZABO PATRICK

3.85

3.30

3.58

63

PĂSĂRICĂ ANDREEA

5.60

3.20

4.40

64

AILINCĂI EDUARD

5.35

2.80

4.08

65

TOPLICIANU DENIS

4.60

2.65

3.63

66

ALDESCU ALEX

4.90

2.60

3.75

67

OPRIȘ IOANA

4.10

2.35

3.23

68

ALBU IOAN DENIS

2.30

2.00

2.15

69

BOGZA IASMINA

4.30

2.00

3.15

70

BEGHEAN PAUL

3.45

1.90

2.68

71

PREALA BEATRICE

2.55

1.90

2.23

         
 

Note intre 0 si 5

11

27

 
 

Note intre 5 si 6

16

10

 
 

Note intre 6 si 7

12

12

 
 

Note intre 7 si 8

13

15

 
 

Note intre 8 si 9

9

7

 
 

Note intre 9 si 10

8

0

 
 

Note de 10 

0

0

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

DIRECTOR,

PROF.SIRBU SORINA ANA